Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Nowoczesna UprawaPrzedsiębiorca RolnyRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty organizowane przez AGROUnię?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Warto wiedzieć

Syngenta zaprasza na zimowe konferencje

2021-02-02

Konferencje Zimowe Syngenty w tym roku po raz pierwszy odbędą się on-line i będą transmitowane na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na kanałach Facebook i YouTube. Firma zaplanowała trzy spotkania tematyczne:

• 9 lutego, godz. 11.00 – Kukurydza na medal

• 16 lutego, godz. 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

• 23 lutego, godz. 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Podczas konferencji eksperci Syngenty będą opowiadać o uprawach, biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie sezonu. Przedstawią sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony. Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu można będzie zobaczyć panujące tam warunki i posłuchać wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach. Ważną częścią konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania, na które specjaliści odpowiedzą na wizji lub w ciągu kilku dni umieszczą odpowiedzi na stronie. Nie zabraknie też zabawy. Na każdej konferencji zaplanowano quiz, którego zwycięzcy zostaną ogłoszeni na zakończenie wydarzenia. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzonych zostanie dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw koszulka plus czapeczka. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat